Przejdź do treści

Wysowa Zdrój na YouTube

Tutaj zebraliśmy kilka filmików istniejących w sieci na temat Wysowaj Zdroju. Chętni znajdą ich znacznie więcej np. na youtube.pl Zapraszamy do Wysowej Zdroju, piękna okolica, tanie noclegi, mnóstwo atrakcji…

Wysowa - Ireneusz Lament

„Rzeczywiście bardzo ładna miejscowość położona wśród wzgórz jest, gdy będę miała okazję to z przyjemnością będę chciała zwiedzić ją lecz nie dziś i nie już, bo warto podziwiać jej piękną przyrodę , latem cudowne kwiaty, jesienią grzybów nazbierać moc, zimą na nartach jeździć ,w uzdrowisku kapać się, no i piosenek w wykonaniu pana Ireneusza słuchać też. ” Zapraszamy do Wysowej Zdroju, tanie noclegi, mnóstwo atrakcji.

Wysowa Zdrój

„Piękna miejscowość co prawda byłem tylko tydzień na prywatnej kwaterze ale jestem z tego zadowolony. Mała kwota za lokum ( 25 zł.) dostępne całe urządzenie kuchni. Za niewielkie pieniądze można przyjemnie spędzić czas a nawet dogadałem się z gospodarzem, który swoim samochodem zawiózł nas na Słowację. Gorąco polecam. ” Zapraszamy do Wysowej Zdroju, tanie noclegi, mnóstwo atrakcji.

Wysowa Zdrój z lotu ptaka

Filmik pokazujący Wysową z trochę innej perspektywy. Zobacz to sam – zapraszamy. Noclegi od 25 zł.

Maniuś - Wysowa Zdrój

Maniuś zwany kalendarzem – Wysowa Zdrój

Jazda Konna

Jazda konna po pięknych okolicach Wysowej Zdrój.

Wysowa Zdrój Leśna ścieżka edukacyjna z Wysowej do Hańczowej

Leśna ścieżka przyrodniczo-edukacyjna „Dolina Łopacińskiego” została utworzona przez Nadleśnictwo Łosie w celu zaprezentowania ważnych a zarazem pięknych elementów przyrody. Ma długość ok. 3 km. Składa się z 12 przystanków tematycznych.