Zum Inhalt springen

O nas

Noclegi Wysowa Zdrój Zakątek – od 10 lat zajmujemy się wynajmem w Wysowej-Zdroju pokoi dla Państwa – dbamy o ciągłe zwiększanie ich standardu . Oferujemy noclegi w pokojach na pierwszym piętrze – dwu i trzyosobowe z łazienkami, dwa z nich posiadają balkony, oraz w pokoju na parterze. Osobna kuchnia dla gości wyposażona jest w kuchenkę gazową, lodówke, szafki i naczynia potrzebne do przyrządzania posiłków.
Wysowa noclegi Zakątek to dom wolnostojący, z osobnym wejściem dla gości.
Do dyspozycji Gości ogród, parking, wiata, miejsce na ognisko, internet bezprzewodowy. Można zaopatrzyć się w miód z własnej pasieki, którą prowadzimy od 30 lat.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Wysowa Zdrój- noclegi już od 25 zł.
Umiejscowienie obiektu noclegowego pozwala na bezproblemowe dotarcie do wszystkich ważnych obiektów znajdujących się na terenie Wysowej Zdroju. Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Wysowej-Zdroju w otoczeniu łąk i lasów z niepowtarzalnym mikroklimatem zasobnym w jod, w sąsiedztwie sanatoriów i kościoła zdrojowego. Obok budynku wiata dla gości oraz parking.
Około sto metrów od budynku znajduje się Park Zdrojowy, na terenie którego znajduje się pijalnia wód mineralnych, basen, plac zabaw dla dzieci, oraz amfiteatr. W sanatoriach można wykupić zabiegi lecznicze (kąpiele, masaże, borowinia itd.) oraz posiłki. Istnieje możliwość skorzystania z odprężąjacych i relaksujących seansów w grocie solnej. Spędzając wolny czas w uzdrowisku, można zwiedzać architekture sakralną, podróżować konno, pieszo lub rowerem, czy też w zimie na nartach biegowych po licznych szlakach turystycznych. Wysowa Zdrój noclegi Zakątek – zapraszamy
Około 10 kilometrów od Wysowej Zdroju znajduje się zalew Klimkówka ze sprzętem wodnym.